top of page
Untitled.png

Open circuspiste: circusanimatie en straatanimatie

Bijgewerkt op: 4 feb

Tijdens de circusworkshop en kinderanimatie 'open circuspiste' kunnen de kinderen met behulp van onze begeleiders op vrije wijze diverse circustechnieken uitproberen. Zo is er een stand voorzien om stelten te lopen als ook alle jongleer en evenwicht technieken zoals:


  • jongleren met ballen, ringen, kegels, flowerstick, Chineese bordjes draaien, diabolo, evenwicht op rolla bolla, koorddansen, evenwichtsbal, pedalo, eenwieler en double Dutch


De open circusanimatie is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar eventueel vergezeld door hun ouders. Deze workshop circustechnieken kan naar gewenste duur aangevraagd worden. Hieronder vind je diverse sfeerbeelden van onze straatanimatie opgenomen te tijdens het 'Zennefeest' te Halle, de 'Peloezefeesten' te Ardooie en de 'Oogstfeesten' te Oostakker.



Comments


bottom of page